mgr inż. Monika Turniak

mgr inż. Monika Turniak

GDANSK

Absolwentka Wydziału Nauki o Żywności Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (specjalizacja: żywienie człowieka) oraz studiów podyplomowych na kierunku psychodietetyka na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS.

Od 2009 roku mam ogromną przyjemność wspierać swoich Pacjentów jako dietetyk oraz psychodietetyk.

Moją misją jest nauka zdrowego odżywiania. Poprzez bogate doświadczenie zawodowe wypracowuję – zarówno z dorosłymi, jak i dziećmi – indywidualne sposoby odżywiania. W wyniku czego układane przeze mnie jadłospisy jednocześnie spełniają zalecenia dietetyczne oraz odpowiadają na oczekiwania i gusty żywieniowe.

W swojej pracy propaguję holistyczne podejście do problemów żywieniowych. Zmiana diety i nawyków nie będzie jednak możliwa bez właściwego nastawienia i zmiany sposobu myślenia. Pacjenci, zgłaszając się do dietetyka, potrzebują nie tylko przygotowania odpowiednio zbilansowanej diety, ale także zrozumienia i pomocy w dotarciu do rzeczywistych przyczyn problemów żywieniowych, z którymi się borykają.

Jako psychodietetyk jestem osobą wspierającą i trenerem zdrowego stylu życia. Udzielam porad oraz pracuję z pacjentami zarówno nad sferą odżywiania się, jak i sferą psychologiczną, szukając przyczyn problemu i dążąc do trwałej zmiany w różnych – nie tylko żywieniowych – obszarach życia.

Dane kontaktowe:
Dietetyk Psychodietetyk
mgr inż. Monika Turniak
http://www.dietetykmonikaturniak.pl/
tel. 796 866 966
e-mail: kontakt@dietetykmonikaturniak.pl

https://www.facebook.com/dietetykmonikaturniak/