Liposukcja - Poradnia Flebologiczna

Liposukcja (odsysanie tkanki tłuszczowej) jest zabiegiem polegającym na usuwaniu nadmiaru tłuszczu z wybranych okolic ciała. Zabieg jest także zalecany przez Flebologów w przypadkach, kiedy u pacjenta występuje obrzęk tłuszczowy.

W Naszej Poradni oferujemy metodę Body Jet polegającą na wypłukiwaniu tkanki tłuszczowej specjalnym roztworem, który jest wprowadzany do organizmu za pomocą kaniuli. Dzięki temu, że zabieg wykonywany jest stopniowo nie ma konieczności chirurgicznego usuwania nadmiaru skóry, a co za tym idzie – ryzyko powikłań jest ograniczone do minimum. Kolejnym ważnym dla pacjentów aspektem jest brak dużych blizn pooperacyjnych.

Decydując się na tę metodę liposukcji warto wiedzieć, że daje ona możliwość transferu tkanki tłuszczowej w inne partie ciała w celu ich modelowania (np. piersi, twarz, pośladki).

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym połączonym z sedacją, w związku z czym hospitalizacja nie jest wymagana. Po zabiegu należy nosić odzież kompresyjną, która jest indywidualnie dobierana przez Nasz personel. Należy również pamiętać o odpowiednim nawodnieniu i odżywieniu organizmu oraz o powstrzymaniu się od aktywności fizycznej przez pierwsze kilka dni.

Należy pamiętać, że odsysanie tkanki tłuszczowej nie jest sposobem na odchudzanie i po zabiegu należy unikać wahań wagi ciała, prawidłowo się odżywiać i utrzymywać regularną aktywność fizyczną.

Cena zabiegu obejmuje wizyty kontrolne (przed i po), ubranko kompresyjne, a także asystę anestezjologiczną podczas zabiegu.

W cenę zabiegu wchodzi:

  • Kwalifikacja do zabiegu
  • Wizyta kontrolna przed zabiegiem
  • Wizyta kontrolna po około 1-10 dniach od zabiegu
  • Ściąganie szwów
  • Wizyta kontrolna po około 30 dniach od zabiegu
  • Ubranko kompresyjne
  • Asysta anestezjologiczna podczas zabiegu

Post navigation