Najwyższy Poziom Usług

Posiadamy Certyfikat Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Lekarze regularnie doszkalając się podnoszą poziom kwalifikacji, pozostając na bieżąco ze światowymi trendami we Flebologii.

Placówka wyposażona jest w najnowszej klasy sprzęt, a czas oczekiwania na wizytę umila świeżo zaparzona kawa, czasopisma i TV.

Więcej…

Elastyczne Godziny Pracy

Dopasowujemy się do Państwa potrzeb i w sezonie „żylakowym”, tj. od września do maja, zawsze wydłużamy godziny przyjęć pacjentów.

W pilnych sprawach – nagły obrzęk, zakrzepica, ropień – pacjent jest przyjmowany poza kolejnością, najszybciej jak to możliwe, mimo braku planowych terminów do lekarzy (lekarz wydłuża godziny przyjęć).

Więcej…

Wykwa- lifikowana Kadra

Nasza placówka zatrudnia tylko kompetentnych i wysoko wykwalifikowanych w swoich specjalizacjach lekarzy, miłych, empatycznych i dokładnych.

Lekarze Flebolodzy mają wieloletnie doświadczenie, kładą również duży nacisk na profilaktykę żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej i przewlekłej niewydolności żylnej.

Więcej…

Brak Kolejek

W Poradni Flebologicznej pracuje kilku lekarzy flebologów, jeśli do jednego z nich jest dłuższa kolejka, z problemem żylnym można udać się do innego, pacjent zawsze ma możliwość wizyty w dość krótkim terminie (w sezonie „żylakowym”- wrzesień-maj, lekarze zwykle wydłużają godziny swoich przyjęć).

Więcej…