Nasze mocne strony

Najwyższy Poziom Usług

Posiadamy Certyfikat Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

Lekarze regularnie doszkalając się podnoszą poziom kwalifikacji, pozostając na bieżąco ze światowymi trendami we Flebologii.

Placówka wyposażona jest w najnowszej klasy sprzęt, a czas oczekiwania na wizytę umila świeżo zaparzona kawa, czasopisma i TV.

Elastyczne Godziny Pracy

Dopasowujemy się do Państwa potrzeb i w sezonie „żylakowym”, tj. od września do maja, zawsze wydłużamy godziny przyjęć pacjentów.

W pilnych sprawach – nagły obrzęk, zakrzepica, ropień – pacjent jest przyjmowany poza kolejnością, najszybciej jak to możliwe, mimo braku planowych terminów do lekarzy (lekarz wydłuża godziny przyjęć).

W sprawach niecierpiących zwłoki ZAWSZE możliwy jest, dla naszych pacjentów, kontakt telefoniczny lub mailowy z lekarzem.

Zabiegi chirurgiczne wykonujemy w weekendy- piątki, soboty i niedziele, żeby pacjent nie musiał brać zwolnienia z pracy, jeśli nie chce, lub jak najmniejszą ilość dni. W przypadkach koniecznych, oczywiscie, wydajemy zwolnienia lekarskie.

Wykwalifikowana Kadra

Nasza placówka zatrudnia tylko kompetentnych i wysoko wykwalifikowanych w swoich specjalizacjach lekarzy, miłych, empatycznych i dokładnych.

Lekarze Flebolodzy mają wieloletnie doświadczenie, kładą również duży nacisk na profilaktykę żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej i przewlekłej niewydolności żylnej. Dzięki ich doświadczeniu internistycznemu (w większości są również specjalistami w chorobach wewnętrznych)- pacjenci flebologiczni, którzy mają czasem liczne choroby towarzyszące, są leczeni kompleksowo.

Chirurdzy Poradni Flebologicznej mają wieloletnie doświadczenie w chirurgii naczyniowej, a także w operowaniu żył w znieczuleniu miejscowym. Komfort znieczulenia miejscowego, bezpiecznego, łatwego, wymaga od chirurga niezwykłej wprawy i doświadczenia.

Pielęgniarki pracujące w Poradni Flebologicznej są wykwalifikowane do pomocy przy zabiegach skleroterapii i EVRF, mają doświadczenie w leczeniu ran i kompresjoterapii.

Każda pielęgniarka przechodzi dodatkowe szkolenie wewnętrzne ze skleroterapii, leczenia owrzodzeń i kompresjoterapii, zanim podejmie współpracę z poradnią Flebologiczną.

Pielęgniarki asystujące chirurgom, mają również ukończony kurs anestezjologiczny.

Rehabilitant Marian Karafa jest jednym z najlepszych w Trójmieście specjalistów w dziedzinie kompleksowej terapii przeciwobrzękowej, kończy również doktorat w tej dziedzinie, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.

Cały personel dba również o to, aby pacjent czuł się dobrze, mimo dyskomfortu choroby i zabiegów. : )

Brak Kolejek

W Poradni Flebologicznej pracuje kilku lekarzy flebologów, jeśli do jednego z nich jest dłuższa kolejka, z problemem żylnym można udać się do innego, pacjent zawsze ma możliwość wizyty w dość krótkim terminie (w sezonie „żylakowym”- wrzesień-maj, lekarze zwykle wydłużają godziny swoich przyjęć).

Kontrole pacjentów Poradni po zabiegach, również chirurgicznych,w przypadkach nagłych, możliwe są poza terminami, u każdego z naszych Flebologów, niezależnie od tego, u kogo był zabieg.

W pilnych sprawach- nagły obrzęk, zakrzepica, ropień – pacjent jest przyjmowany najszybciej jak to możliwe, mimo braku planowych terminów do lekarzy (lekarz wydłuża godziny przyjęć).

Dla ułatwienia i przyspieszenia rozwiązania Państwa problemów, możliwa jest wizyta flebologiczna łącznie z usg doppler żył i od razu zabieg echo- lub skleroterapii
lub u proktologa wizyta łącznie z badaniem (anoskopii/rektoskopii) po odpowiednim przygotowaniu (patrz zakładka „przed zabiegiem”) oraz wizyta łącznie z usunięciem drobnych zmian, np. kaszaków.

Prosimy, oczywiście, przy rejestracji zgłosić taką opcję, aby Pani zapisująca przeznaczyła dla takiego Pacjenta więcej czasu.