Kategoria: Nowości

17 grudnia 2015

Diagnostyka i leczenie choroby hemoroidalnej – dr Adam Pejganowicz specjalista chirurgii ogólnej zaprasza na:

  • Diagnostykę choroby hemoroidalnej na wysokiej klasy sprzęcie firmy BOB Technika Swiatłowodowa
    – video-anoskopia i video-rektoskopia
  • Leczenie choroby hemoroidalnej:
    • metodą skleroterapii (dr Pejganowicz i dr Borecka-Sobczak jako jedni z niewiele ponad 50-ciu lekarzy w Polsce posiadają stosowne certyfikaty odbycia szkoleń z leczenia tą metodą),
    • metodą Barrona (tzn.metodą gumowej podwiązki),
    • metodą termoablacji falą radiową.

Dalej czytaj o proktologii.

Posted in Nowości
17 grudnia 2015

Z przyjemnością informujemy, że istnieje możliwość zakupu lub wypożyczenia w naszej Poradni specjalnego przyrządu ułatwiającego zakładanie pończoch lub podkolanówek na kończynę. Poniżej mogą Państwo zobaczyć na filmie, jak w prosty i łatwy sposób, bez większego wysiłku, można zakładać wyroby kompresyjne na nogi.

Posted in Nowości
17 grudnia 2015

Miło nam poinformować, że od czerwca 2014, jako jeden z nielicznych ośrodków w Trójmieście mamy możliwość przeprowadzenia w naszej Poradni operacji przepukliny pachwinowej w znieczuleniu miejscowym, nie narażając pacjenta na długotrwałą hospitalizację i obciążenia związane ze znieczuleniem ogólnym lub przewodowym.

Dalej czytaj o przepuklinie pachwinowej

Posted in Nowości
17 grudnia 2015

Od lutego 2014 w Poradni przyjmuje hematolog dr n.med. Agnieszka Piekarska Adiunkt w Katedrze i Klinice Hematologii i Transplantologii w Gdańsku. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu krwiotwórczego. W naszej Poradni szczególnie ważna jest diagnostyka trombofilii czyli skłonności do zakrzepicy, często wrodzonej. Dzięki zaangażowaniu Pani Dr Hematolog w dziedzinę, którą się zajmuje i profesjonalizmowi, zapewnia każdemu pacjentowi pomoc, której oczekuje po poradzie medycznej.

Dalej czytaj o hematologii

Posted in Nowości
4 grudnia 2015

Zapraszamy do skorzystania z oferty rehabilitacji w naszej Poradni – szczególnie terapii manualnej kręgosłupa i drenaży limfatycznych – wykonywanej przez wykwalifikowanego dyplomowanego fizjoterapeutę z wieloletnim doświadczeniem Mariana Karafy – absolwenta Preszowskiego Uniwersytetu Medycznego na Słowacji, magistra fizjoterapii, specjalisty w dziedzinie rehabilitacji medycznej, głównie w zakresie kompleksowej terapii przeciwobrzękowej (KTP).

Dalej czytaj o rehabilitacji

Posted in Nowości